ASBHSBH22K102
Part Number:
ASBHSBH22K102
Description:
JUMPER SBH-001T-P0.5 X2 4"
In Stock:
14
Contact End :
Socket to Socket
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
22 AWG