AJWPSTJWPST18K305
Part Number:
AJWPSTJWPST18K305
Description:
JUMPER SJWPST-21T-M1.0N X2 12"
Contact End :
Pin to Pin
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
18 AWG