AJWPSTJWPSR18K305
Part Number:
AJWPSTJWPSR18K305
Description:
JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 12"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
18 AWG