AJWPSRJWPSR18K305
Part Number:
AJWPSRJWPSR18K305
Description:
JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 12"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
18 AWG