ASPSISPSI16K305
Part Number:
ASPSISPSI16K305
Description:
JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 12"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
16 AWG