AJWPSTJWPSR18K254
Part Number:
AJWPSTJWPSR18K254
Description:
JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 10"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
18 AWG