AJWPSRJWPSR18K254
Part Number:
AJWPSRJWPSR18K254
Description:
JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 10"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
18 AWG