ASRSFSRSF12K152B
Part Number:
ASRSFSRSF12K152B
Description:
JUMPER SRSF-91T-250AS X2 6"
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
12 AWG