AJWPSTJWPST18K203
Part Number:
AJWPSTJWPST18K203
Description:
JUMPER SJWPST-21T-M1.0N X2 8"
Contact End :
Pin to Pin
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
18 AWG