AJWPSTJWPSR18K203
Part Number:
AJWPSTJWPSR18K203
Description:
JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 8"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
18 AWG