AJWPSRJWPSR18K203
Part Number:
AJWPSRJWPSR18K203
Description:
JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 8"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
18 AWG