AJWPSTJWPST18K152
Part Number:
AJWPSTJWPST18K152
Description:
JUMPER SJWPST-21T-M1.0N X2 6"
Contact End :
Pin to Pin
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
18 AWG