ASRSFSRSF12K152A
Part Number:
ASRSFSRSF12K152A
Description:
JUMPER SRSF-91-250AS X2 6"
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
12 AWG