AJWPSTJWPSR18K152
Part Number:
AJWPSTJWPSR18K152
Description:
JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 6"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
18 AWG