ARASRSFRASRSF16K203B
Part Number:
ARASRSFRASRSF16K203B
Description:
JUMPER RASRSF-61-250A 8"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
16 AWG