ASPSISPSM16K203
Part Number:
ASPSISPSM16K203
Description:
SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 8"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
16 AWG