ARASRSFRASRSF20K305B
Part Number:
ARASRSFRASRSF20K305B
Description:
JUMPER RASRSF-21T-250A 12"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
20 AWG