AJWPSRJWPSR18K152
Part Number:
AJWPSRJWPSR18K152
Description:
JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 6"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
18 AWG