ASRSFSRSF16K305B
Part Number:
ASRSFSRSF16K305B
Description:
JUMPER SRSF-61T-250A X2 12"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
16 AWG