ASACHLSACHL28W102
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASACHLSACHL28W102
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 4"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
White
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
28 AWG