AJWPSTJWPST18K102
Part Number:
AJWPSTJWPST18K102
Description:
JUMPER SJWPST-21T-M1.0N X2 4"
Contact End :
Pin to Pin
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
18 AWG