AJWPSTJWPSR18K102
Part Number:
AJWPSTJWPSR18K102
Description:
JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 4"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
18 AWG