AJWPSRJWPSR18K102
Manufacturer:
JST
Part Number:
AJWPSRJWPSR18K102
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 4"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
18 AWG