ASPNDSPND22K203
Part Number:
ASPNDSPND22K203
Description:
JUMPER SPND-001T-C0.5 X2 8"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
22 AWG