ASPSISPSI16K152
Part Number:
ASPSISPSI16K152
Description:
JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 6"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
16 AWG