ASPSISPSM16K152
Part Number:
ASPSISPSM16K152
Description:
SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 6"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
16 AWG