AJWPSTJWPST18K51
Part Number:
AJWPSTJWPST18K51
Description:
JUMPER SJWPST-21T-M1.0N X2 2"
Contact End :
Pin to Pin
Length :
2.00" (50.80mm)
Wire Gauge :
18 AWG