AJWPSTJWPSR18K51
Part Number:
AJWPSTJWPSR18K51
Description:
JUMPER JWPS MALE TO FEMALE 2"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
2.00" (50.80mm)
Wire Gauge :
18 AWG