ASRSFSRSF12K102B
Part Number:
ASRSFSRSF12K102B
Description:
JUMPER SRSF-91T-250AS X2 4"
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
12 AWG