ARASRSFRASRSF20K203B
Manufacturer:
JST
Part Number:
ARASRSFRASRSF20K203B
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER RASRSF-21-250A 8"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
8.00" (203.20mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
20 AWG