ASRSFSRSF12K102A
Part Number:
ASRSFSRSF12K102A
Description:
JUMPER SRSF-91-250AS X2 4"
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
12 AWG