ASPSISPSM16K102
Part Number:
ASPSISPSM16K102
Description:
SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 4"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
16 AWG