ASRSFSRSF16K203B
Part Number:
ASRSFSRSF16K203B
Description:
JUMPER SRSF-61T-250A X2 8"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
16 AWG