ARASRSFRASRSF20K254A
Part Number:
ARASRSFRASRSF20K254A
Description:
JUMPER RASRSF-21-250A 10"
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
20 AWG