ARASRSFRASRSF20K102B
Part Number:
ARASRSFRASRSF20K102B
Description:
JUMPER RASRSF-21-250A 4"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
20 AWG