ARASRSFRASRSF16K51B
Part Number:
ARASRSFRASRSF16K51B
Description:
JUMPER RASRSF-61T-250A 2"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
2.00" (50.80mm)
Wire Gauge :
16 AWG