ASPSISPSI16K51
Part Number:
ASPSISPSI16K51
Description:
JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 2"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
2.00" (50.80mm)
Wire Gauge :
16 AWG