ASPSISPSM16K51
Part Number:
ASPSISPSM16K51
Description:
SPSM-41T-M1.1 - SPSI-41T-M1.1 2"
Contact End :
Socket to Pin
Length :
2.00" (50.80mm)
Wire Gauge :
16 AWG