AWPJWPJ18K305R
Part Number:
AWPJWPJ18K305R
Description:
JUMPER SWPJR-21T-M0.5 X2 12"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
18 AWG