ASRSFSRSF16K152B
Part Number:
ASRSFSRSF16K152B
Description:
JUMPER SRSF-61T-250A X2 6"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
16 AWG