ASPNDSPNI22K305
Part Number:
ASPNDSPNI22K305
Description:
SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 12
Contact End :
Socket to Pin
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
22 AWG