ASRSFSRSF20K254B
Part Number:
ASRSFSRSF20K254B
Description:
JUMPER SRSF-21T-250A X2 10"
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
20 AWG