ARASRSFRASRSF20K152A
Part Number:
ARASRSFRASRSF20K152A
Description:
JUMPER RASRSF-21-250A 6"
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
6.00" (152.40mm)
Wire Gauge :
20 AWG