ASPNDSPND22K305
Part Number:
ASPNDSPND22K305
Description:
JUMPER SPND-001T-C0.5 X2 12"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
22 AWG