ASVMSVM14K152
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASVMSVM14K152
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 6"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Pin to Pin
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
6.00" (152.40mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
14 AWG