ARASRSFRASRSF16K102A
Manufacturer:
JST
Part Number:
ARASRSFRASRSF16K102A
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER RASRSF-61-250A 4"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
16 AWG