ASPNDSPNI22K254
Part Number:
ASPNDSPNI22K254
Description:
SPND-001T-C0.5-SPNI-001T-P0.5 10
Contact End :
Socket to Pin
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
22 AWG