ASBHMSBHM22K102
Part Number:
ASBHMSBHM22K102
Description:
JUMPER SBHM-001T-P0.5 X2 4"
Contact End :
Pin to Pin
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
22 AWG