AWPJWPJ18K305T
Part Number:
AWPJWPJ18K305T
Description:
JUMPER SWPJT-21T-P0.5 X2 12"
Contact End :
Pin to Pin
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
18 AWG