AWPJWPJ18K254R
Part Number:
AWPJWPJ18K254R
Description:
JUMPER SWPJR-21T-M0.5 X2 10"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
18 AWG